20 let výročí konviktu a setkání absolventů dějin umění FF UP

Středa 26. říjen 2022, 7:24

Tři uměnovědné katedry FF UP společně oslaví v pátek 4. listopadu 2022 dvacáté výročí otevření Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci (tzv. konviktu) a třicáté výročí své existence. V rámci jubilea pořádáme sraz absolventů, pedagogů, studentů a přátel katedry dějin uměn FF UP v Olomouci, na nějž Vás srdečně zveme.

Program je následující:

13.00–14.00: ocenění významných osobností spjatých s vývojem uměnovědných kateder, kaple Božího Těla

14.45: vernisáž výstavy „Fotografie z (pre)historie katedry dějin umění FF UP“ (1. patro, před Auditoriem maximem)

15.00: vernisáž výstavy „Mirabilia katedry dějin umění“ (1. patro, Auditorium maximum)

15.00–16.00: slideshow fotografií katedry dějin umění (1. patro, Auditorium maximum)