Den otevřených dveří na katedře dějin umění - sobota 14. ledna

Katedra dějin umění – Den otevřených dveří

Termín: sobota 14. ledna 2023

Čas: 9.00–15.00 hod.

Název programu: Teorie a dějiny výtvarných umění (bakalářské, magisterské a doktorské studium)

Průběžně mezi 9.00–15.00 vám rádi poskytneme informace o možnostech studovat dějiny umění v Olomouci na FF UP. Seznámíte se s katedrou a možnostmi pracovního uplatnění. Vysvětlíme vám, jak se co nejlépe připravit na přijímací řízení. Srdečně vás zveme a těšíme se na viděnou. Pojďte studovat dějiny umění – krásný obor s dobrým uplatněním. Budete se živit tím, co vás baví!

Budova: Umělecké centrum UP, Univerzitní 3, Olomouc

Místnost: učebna Carolina (levé křídlo budovy, přízemí, první dveře vpravo za vrátnicí)

Webové odkazy:

A co pro vás připravuje Filozofická fakulta UP?

Informační bloky o studiu na FF UP
Pro obecné informace o studiu na Filozofické fakultě UP můžete zajít na fakultní informační bloky „Seznamte se s FF UP“, které se budou konat od 10.00 hod. a 11.30 hod. v aule FF UP na Křížkovského 10.

Speciální autobusová linka
I letos budete moci využít naši speciální autobusovou linku, která bude po celou dobu trvání DOD kyvadlově spojovat olomoucké hlavní nádraží a jednotlivé fakulty tak, abyste v pohodě stihli vše, co máte v plánu. Samozřejmě zdarma a s našimi průvodci na palubě!

Na oběd do menzy a pak na koleje
Chystáme pro vás nejen vydatné informace, ale i vydatné jídlo! V hlavní menze na ulici Šmeralova si můžete vybrat hned z několika jídel za studentské ceny a vyzkoušet si, jak vám u nás bude chutnat. A po obědě se můžete mrknout na koleje, které najdete vedle menzy a kde se můžete podívat, jak se u nás bydlí. Bližší informace najdete již brzy na www.univerzitnimesto.cz/dod.

Stavte se na punč a svačinu
Pokud byste potřebovali poradit, stačí se zastavit na nádvoří naší univerzitní knihovny (Biskupské nám. 1) přímo v centru města. Tady vás budou čekat od 8.00 do 14.00 hodin studentky a studenti všech fakult, aby vás nasměrovali, poradili a nadto vás pohostili punčem a malou svačinou!