Katedra dodatečně nasazuje do přijímacího řízení nově akreditovaný další bakalářský studijní program

Úterý 31. leden 2023, 16:49

Katedra dějin umění nasazuje dodatečně do přijímacího řízení nově akreditovaný bakalářský studijní program "Dějiny umění a památková péče". Tento program se odlišuje od tradičního bakalářského studijního programu "Teorie a dějiny výtvarných umění" svým profesním zaměřením. V rámci programu budou studenti absolvovat povinnou praxi v rozsahu 12 týdnů v prostředí institucí spravujících kulturní dědictví (národní památkový ústav, muzea a galerie). Do programu bude katedra přijímat pouze okolo deseti studentů. Uchazeči o studium si mohou podat pro zvýšení svých šancí na přijetí přihlášky do obou bakalářských programů současně s tím, že v případě přijetí se rozhodnou, do kterého programu se zapíší. Pro více informací kontaktujte garanta programu doc. Mgr. Ondřeje Jakubce, Ph.D. (ondrej.jakubec@upol.cz).

Více o programu naleznete v letáčku zde

a na webu: https://studium.upol.cz/Catalog/StudyPrograms?type=Bachelor#year=2023&globalId=47769&maior=7892