Zajištění komunikace s katedrou po dobu mimořádné situace

Úterý 17. březen 2020, 8:08

Po dobu mimořádných opatření spojených s šířením virové infekce COVID-19 bude možné s katedrou udržovat styk výlučně korespondenční formou. Budova Uměleckého centra UP je zcela zavřená. Nebudeme tudíž schopni reagovat na telefonické otázky. Veškeré dotazy a problémy, prosím, řešte pomocí e-mailové korespondence s jednotlivými členy katedry, asistentkou katedry, případně garanty studijních programů a vedoucí katedry. Kontakty naleznete v záložce "Lidé". Podoborné informace pro studenty a zaměstnance po vyhlášení nouzového stavu naleznete na odkaze níže:

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně zdraví a sil zvládnout toto obtížné období.

Za celou katedru její vedoucí Jana Zapletalová